DELFI VIDEO: Enar Jääger: ei ole mõtet süüdlast otsida

 (3)
Eesti vs Inglismaa jalgaplli EM-valikmäng
Enar Jääger ja Fabian DelphFoto: Hendrik Osula

Eesti koondise paremkaitsja Enar Jääger ütles, et 0:1 kaotuses Inglismaale pole mõtet süüdlast otsida, pidades silmas, et Ragnar Klavani eemaldamine polnud see, mis mängu saatuse otsustas.

Jääger tõdes, et inglaste ülekaal oli mäekõrgune, kuid seda oli ka oodata. "Enne mängu oli juba teada, et nad hakkavad domineerima. Nii ka kahjuks läks. Kahju, et ei saanud enamat, kui null punkti. Aga võitlesime hästi ja suutsime neile südikalt vastu panna," rääkis Jääger Eesti ajakirjanikele.

Kaitsetööd, millega eestlased kõige rohkem täna tegelema pidid, hindas Jääger rahuldavaks. "Kaitse pidas päris hästi. Kuigi neil oli päris palju võimalusi, saime me enamjaolt hästi hakkama. Enda mänguga jäin rahule. Sain üllatavalt hästi hakkama," sõnas ta.

Küsimusele, kui palju raskemaks läks sinisärkidel mäng pärast Ragnar Klavani eemaldamist 48. minutil, vastas Jääger nii: "Enne sedagi oli raske. Ikka on keeruline, kui üks mees on vähem. Aga ei ole mõtet kedagi süüdistada või süüdlast otsida. Enne seda oli ka tükk tegu."

Futboliit (talgpall)