DELFI VIDEO: Andres Oper Küprosel jätkamisest: olen äraootaval seisukohal

 (5)
Andres Oper ja Martin Vunk
Endised klubikaaslased Andres Oper ja Martin Vunk on mõlemad hetkel lepinguta.Foto: Tanel Meos

Viimati rohkem kui aasta tagasi Eesti koondise särgi selga tõmmanud Andres Oper ei tea veel, kus ta oma klubikarjääri jätkab.

Äsja lõppes Operil hooaeg ja leping Küprose meeskonna Famagusta Nea Salamisiga ning seal jätkamise suhtes veel selgust pole. "Selline äraootav seisukoht on. Klubi ei tea veel, kes on uus peatreener ja uued sponsorid. Enne juuni keskpaika ei tea veel midagi," ütles Oper.

Samas ei jää Oper Küprose klubi järgi ootama, vaid hoiab silmad ja kõrvad lahti ka teiste pakkumiste suhtes. "On juba teiste inimestega ka räägitud. Aga praegu on veel natuke vara. Keegi ei otsi veel mängijad. Selgus tuleb juuni lõpus, juulis," lisas ta.

Mullu novembris proovis Oper õnne ka Inglismaas, kuid seal sai piiravaks teguriks kas ründaja vanus (34) või madal liiga.

Oper klubikarjäärist:

Eesti koondise eest jooksis Oper platsile viimati mullu 29. märtsil Tallinnas 1:1 viigimängus Serbia vastu, sekkudes 55. minutil vahetusest. Viimasest väravast koondisesärgis on aga möödas juba kaks aastat - karjääri 36. koondisevärava lõi ta 2010. aasta 21. mail sõprusmängus Soome vastu, mille Eesti Tallinnas 2:0 võitis.

Kuula Operi mõtteid Eesti koondisest ja konkurentsist ründeliinis:

Futboliit (talgpall)