Kodumeeskond Cagliari läks kohtumist juhtima juba kolmandal minutil, kui täpne oli Paolo Farago. 15 minutit hiljem viigistas SPAL seisu, kui Mirco Antenucci oli täpne penaltipunktil. 1:1 viigiseisul esimene poolaeg ka lõppes.

60. minutil pääses Caglari taas kohtumist juhtima, kui täpne oli Leonardo Pavoletti, kes on ühtlasi klubi suurim väravakütt sel hooajal 10 tabamusega. Cagliari 2:1 juhtimisel kohtumine ka lõppes.

Pikalt vigastuspausil olnud Klavan nimetati kohtumise eel tänavusel kalendriaastal esmakordselt meeskonna koosseisu. Täna vahetusmeeste pingil olnud Klavan väljakule veel ei pääsenud.

Cagliari tõusis võiduga Spali üle 11. kohale, olles kogunud 36 punkti. Kümnendal kohal paiknev Fiorentina jääb kolme punkti kaugusele. SPAL jäi 32 punkti peale ja asub 16. tabelireal.