Esimese poolaja ainus värav sündis 38. minutil penaltist, mille realiseeris Sampdorial Fabio Quagliarella. Seitse minutit pärast vaheajapausi suurendas külalismeeskonna edu kaheväravaliseks Gaston Ramirez.

Veel enne kui kell hakkas tiksuma 70. minutit, läks tõeliseks mürgliks. Esmalt vähendas Radja Nainggolan Cagliari kaotusseisu 1:2-le. Minut hiljem taastas Quagliarella Sampdoria kaheväravalise edu, mis püsis aga vaid viis minutit, kuni Joao Pedro minutilise vahega kaks väravat sepistas.

Mängu kangelaseks tõusis seitsmendal üleminutil 4:3 võiduvärava löönud 23-aastane ründaja Alberto Cerri, kellele see oli kaheaastase Cagliari karjääri esimene tabamus.

Cagliaril on 14-st mängust kogutud 28 punkti, mis annab neile tabelis kõre neljanda koha. Kahe punkti kaugusele jääb kolmandale kohale Rooma Lazio, eespool on veel Torino Juventus (36) ja Milano Inter (37).