Esimesel poolajal olid paremad võimalused Cagliaril, teisel poolajal vastupidiselt Sampdorial. Külaliste löökidest käis kahel korral pall latis, Cagliari ründaja Farias tabas korra posti. Võimalusi jagus, aga rünnakute lõpetamise kvaliteet jättis soovida.

Kohtumise 55. minutil oli Klavan lähedal penalti teenimisele, kui sõitis karistusalas tagant jalgadesse Sampdoria ründajale Defrelile. Kohtuniku vile õnneks vaikis.

Küll aga sai Sampdoria oma penalti kätte kohtumise esimesel üleminutil. Poolaka Dawid Kownacki löögi Cagliari väravavaht Alessio Cragno tõrjus!

Cagliari hoiab 6 punktiga liigatabelis 15. kohta. Seni on võidurõõmu maitstud vaid korra, seda võõrsil Atalanta vastu. Kõik kodumängud on lõppenud viigiga, Sassuologa 2:2, AC Milaniga 1:1 ja täna Sampdoriaga 0:0.

Sampdoria on liigatabelis 8 punktiga 9. kohal.