BLOGI | Milline lõpp! Klavani tööandjale Cagliarile Serie A kodumängudes kolmas järjestikune viik

(22)
Klavan võitluses Sampdoria ründaja Defreliga
Klavan võitluses Sampdoria ründaja DefreligaFoto: Fabio Murru, AP/Scanpix

Itaalia jalgpalli kõrgliigas ehk Serie A-s peeti kolmapäeva hilisõhtul kuuenda vooru mänge. Ragnar Klavani tööandja Cagliari Calcio võõrustas Genova Sampdoriat ning kohtumine lõppes väravateta viigiga.

Esimesel poolajal olid paremad võimalused Cagliaril, teisel poolajal vastupidiselt Sampdorial. Külaliste löökidest käis kahel korral pall latis, Cagliari ründaja Farias tabas korra posti. Võimalusi jagus, aga rünnakute lõpetamise kvaliteet jättis soovida.

Kohtumise 55. minutil oli Klavan lähedal penalti teenimisele, kui sõitis karistusalas tagant jalgadesse Sampdoria ründajale Defrelile. Kohtuniku vile õnneks vaikis.

Küll aga sai Sampdoria oma penalti kätte kohtumise esimesel üleminutil. Poolaka Dawid Kownacki löögi Cagliari väravavaht Alessio Cragno tõrjus!

Cagliari hoiab 6 punktiga liigatabelis 15. kohta. Seni on võidurõõmu maitstud vaid korra, seda võõrsil Atalanta vastu. Kõik kodumängud on lõppenud viigiga, Sassuologa 2:2, AC Milaniga 1:1 ja täna Sampdoriaga 0:0.

Sampdoria on liigatabelis 8 punktiga 9. kohal.

Itaalia kõrgliiga: Cagliari - Sampdoria
Kohtumine lõppes!
94. minut - Sampdoria mängija pääses karistusala joonelt löögile, aga Cragno on valvel.
Cagliari nurgalöök ja paras segadus Sampdoria karistusalas, aga kohtunik fikseerib lõpuks vea.
Lisatud on neli minutit.
Aga Cragno tõrjus!!!!!!!!!!!
90.+1 minutil penalti! Kahjuks Sampdoria kasuks.
86. minut - Mõlemal meeskonnal ka kolmandad vahetused tehtud.
80. minut - Sampdoria teine vahetus.
Srna annab karistuslöögi, aga jälle ei suudeta väravale pihta saada. Pisacane suunab peaga napilt mööda.
76. minut - Kolmas kollane Sampdoriale, Srna võeti jooksu pealt maha. Belglane Praet.
73. minut - Sampdoria mängumees, vahetusest sisse tulnud Linetty pommitab palli latti! Sai lüüa karistusala seest.
67. minut - Sampdoriale nurgalöök.
Mõlemal meeskonnal vahetused, Cagliaril kohe kaks vahetust korraga.
63. minut - Sampdoria jätab taas võimaluse kasutamata. Cagliari väravavaht Cragno läheb uljalt uitama ja värav jääb tühjaks.
Sampdoria on saanud mängu enda kätte. Juhtvärav on mitmel korral olnud väga lähedal.
59. minut - Sampdoriale teine kollane. Uruguay mees Gaston.
57. minut - Kuidas jätab Sampdoria hetkel löömata!? Kolme meetri pealt, värava eest, pall latti. Jätkuolukorras saab jala vahel Klavan ja päästab keerulise seisu.
55. minut - Klavan oli hädas vastase kiirusega, aga õnneks penaltit ei tulnud. Kordusest oli näha, et pigem oli viga. Aga meile mõistagi sobis.
54. minut - Farias karistusala joonelt posti! Küll keerutas hästi.
51. minut - Sampdorialt päris terav olukord, kaitsjad saavad jala vahele. Nurgalöök.
48. minut - Karistuslöök Sampdoria karistusala lähistelt, aga Cagliari mängib lahti ja lõpuks ei midagi.
Teine poolaeg algas.
Poolaeg otsas, endiselt 0:0.
Poolajale pandi üks lisaminut. Väljakukohtunikuks on Gianluca Rocchi.
Cagliari on surunud rohkem, aga tundub, et avapoolaeg väravaid ei too.
Ei midagi üliohtlikku ehkki pall korraks kasti pidama jäi.
41. minut - Klavan klaaris olukorra ja vastastele nurgalöök.
34. minut - Jälle fantastiline tsenderdus Srnalt, aga brasiillasest ründaja Farias ei suuda momenti väravaks realiseerida. Ka Sampdoria väravavaht Audero mängis hästi.
32. minut - Cagliari nurgalöök, aga ei midagi ohtlikku.
30. minut - Esimene kollana kaart ka külalistele. Keskväljal võttis selle poolakast kaitsja Bereszynski.
Pool tundi mängitud ja skoor endiselt avamata. Sampdoria on hakanud kõrgemalt suruma ning üpris tulemuslikult.
24. minut - Srna pääses pommitama karistusala joonelt, pall tribüünidele.
22. minut - kohtumise esimene kollane kaart. Selle võtab keskväljal Cagliari mängumees Cigarini.
15. minut - Cagliari kaitsjatel pole väga tööd olnud. Sampdoria üks väheseid rünnakuid, mis lõppes löögiga väravale.
7. minut - Cagliari esimene nurgalöök. Tuleb ka peaga palli suunamine, aga selget üle.
4. minut - Pall väravas, aga Cagliari fännide rõõm jääb üürikeseks. Suluseis. Kordus kinnitab, et oli suluseis.
3. minut - Paremat äärelt Srnalt väga hea tsenderdus ja Pavoletti pääses peaga palli suunama. Napilt värava ristnurgast mööda.
Täna peetakse Itaalia liigas seitse kohtumist. Päeva ainsas varasemas mängus alistas Rooma Lazio võõrsil Udinese 2:1.
Kohtumine algas!
Cagliari kodustaadion Sardegna Arena mahutab 16 233 pealtvaatajat, päris täismaja täna pole.
Tänane kohtumine on Klavanile viies mäng Itaalia kõrgliigas. Seni on kõik mängud olnud täismängud ehk algusest lõpuni. Mänguminuteid Klavan Sardiiniasse püüdma läks ja seni on kõik kulgenud plaanipäraselt.
Tere õhtust! Ragnar Klavan ja Cagliari Calcio peavad täna liigahooaja kolmanda kodumängu. Vastaseks Genova Sampdoria.