1:1 viigiga lõppenud avapoolajal löödi mõlemad väravad keskkaitsjate poolt - juba seitsmendal mänguminutil viis Levadia venelasest stopper Jevgeni Ossipov omad nurgalöögiolukorras peaga juhtima, 44. minutil vastas Flora leerist Henrik Pürg, kes rammis peaga võrku Gert Kamsi karistuslöögi, mis väravalati ja maapõrkega Levadia väravajoone kohale õhku oli jäänud.

Ei saaks öelda, et matši lõpp oleks selgelt mänguliselt Florale kuulunud, kuid võiduvärava nad kätte said - 87. minutil põrutas karistusala sees vabaks jäänud palli võrku florakate tänavune liider Konstantin Vassiljev. Eeltöö osas tuleb eriliselt kiita Martin Millerit ja Rauno Allikut, kelle kaval tegutsemine palli Vassiljevini toimetada aitas.

Võit toob Florale tabelis sisse võrdlemisi mugava viiepunktilise edu, kusjuures Levadiaga võrreldes on neil ka üks kohtumine vähem peetud - seda Viljandi Tulevikuga.

Levadia astus mängule vastu uue peatreeneriga: pärast laupäevast 1:1 viiki Viljandi Tulevikuga vallandati senine juhendaja Aleksandar Rogić, kes asendati senise abitreeneri Vladimir Vassiljeviga.

Kui hooaja lõpuks jäävad Flora ja Levadia võrdsete punktide peale, tuleb meistriks Flora - seda paremuse tõttu selle hooaja omavahelistes kohtumistes.