Algkoosseisus oli regulaarsetest algkoosseisumängijatest tiitlikaitsjal väravas Vitali Teleš ning väljakul ründeduo Tarmo Neemelo ja Janar Toomet.

See maksis esimesel poolajal Kaljule ka kätte, sest täna meistriliiga debüüdi teinud Martin Mägi libastus kaitses ning lasi Trevor Elhil vabalt tsenderdada. Tsenderduse lõi väravasse Infoneti mängija Manucho, kes tegi seisuks 1:0, vahendab Soccernet.

Teisel poolajal tõi Prins aga kvaliteeti juurde: väljakule vahetati Ken Kallaste, Allan Kimbaloula ja Vladimir Voskoboinikov, kelle abiga pandi Infonetile surve peale, kuid kauaoodatud värav tuli alles 87. minutil, kui Ken Kallaste tsenderdus leidis Neemelo pea, kes omakorda nahkkera Matvei Igoneni seljataha saatis ja mängu viimase värava lõi.