Valitsev meister jäi 31. minutil kaotusseisu, kui Transi rünnaku realiseeris väravaks Albert Taar. 55. minutil viigistas aga prantslane Allan-Axel Kimbaloula 1:1 ning juba 58. minutil viis Vladimir Voskoboinikov kodumeeskonna juhtima. 90. minutil vormistas Voskoboinikov ka lõppseisu. 88. minutil jäi Trans platsile kümnekesi, kui teise kollase kaardi teenis Bi Sehi Elysee Irie.

Kaljul on nüüd tabelis nagu Levadialgi 49 punkti. Eile Levadiale kaotanud Flora on 44 punktiga kolmas, Sillamäe sama punktisumma juures neljas.

Ainsa Eesti klubina ka eurohooaega jätkava Kalju eest tegi täna debüüdi brasiillane Reginato, kes tuli vahetusest sisse 67. minutil kaasmaalase Jefferson Soaresi asemele.

Täna on veel kell 19.30 vastamisi FC Infonet ja Tallinna Kalev.

Protokoll EJL-i kodulehelt:

NÕMME JK KALJU - NARVA JK TRANS 3:1 (0:1)

Väravad: 55. Allan-Axel Kimbaloula, 58., 90. Vladimir Voskoboinikov - 31. Albert Taar
Hoiatused: 69. Hidetoshi Wakui - 45.+1. Albert Taar, 57., 88. Irie, 71. Pavel Avdeev
Eemaldamine: 88. Irie

JK Kalju: 1-Teleš, 6-Rodrigues, 3-Koogas, 5-Bärengrub, 14-Kallaste, 75-Wakui, 7-Puri, 12-Jefferson (67. 21-Reginato), 11-Kimbaloula (63. 9-Quintieri), 23-Voskoboinikov, 99-Neemelo (84. 20-Dupikov).
Varus: 69-Aland, 9-Quintieri, 20-Dupikov, 8-Kaldma, 77-Listmann, 17-Kirss, 21-Reginato.

JK Trans: 33-Dzelme, 22-Tamberg, 4-Avdeev, 15-Kitto (85. 21-Kutuzov), 11-Shesterkov, 5-Kazakov (46. 18-Kulikov), 19-Irie, 10-Mukhamedtinov, 16-Taar, 14-Lihhatšov, 20-Belov.
Varus: 1-Smelkov, 21-Kutuzov, 18-Kulikov.