Austraalia jääb ikkagi ära: Ojamaa hakkab pallima hoopis Hollandi kõrgliigas!

 (15)
Eesti jalgpallikoondis
Foto: Tiit Blaat

Austria esiliigast Innsbrucki Wackerist lahkunud Henrik Ojamaa järgmiseks tööandjaks saab Hollandi jalgpalli kõrgliigasse tõusnud Go Ahead Eagles, vahendab Soccernet.ee.

"Poisil on kiirust, jõudu ja sügavust. Suheliselt noores eas on ta saanud uskumatult palju kogemusi. Tal ei ole alati klubide valimisel õnne olnud, aga statistika räägib enda eest - anna talle enesekindlust ja ta õigustab ennast. Nii tuli ta Poola meistriks ja Šotimaal hõbedale," kommenteeris Eaglesi tehniline direktor Dennis Bekking klubi koduleheküljel.

Bekkingu ja peatreener Hans de Koningu rolli klubi valikul ei salanud ka 25-aastane Ojamaa, kes sõlmis kevadel Hollandi kõrgliigasse tõusnud klubiga 2-aastase lepingu, võimalusega seda aasta võrra pikendada.

"Neil oli minust kui jalgpallurist ees väga selge pilt ja plaan, kuidas mind kasutada. See tekitas hea tunde," rääkis Ojamaa, keda seostati vahepeal ka Austraalia kõrgliigasse siirdumisega. "Loodan fänne näha esmaspäeval, kui esimest korda treeningule tulen. Kavatsen anda endast kõik - see on mul loomuses."


Futboliit (talgpall)