Artur Rättel koondisest: ise peab mees olema, siis teevad treenerid ka valiku


Artur Rättel
Foto: Rauno Volmar, Eesti Päevaleht

FC Levadia 20-aastane ründaja Artur Rättel on andnud Eesti Jalgpalli Liidu kodulehele intervjuu, kus räägib muu hulgas ka rahvusmeeskonda murdmisest. Ta tunnistab, et konkurents ründajate osas on hetkel väga tihe ning praegu ta veel ennast koondise vääriliseks ei pea.

"Konkurents on muidugi tihe. Eks praegu pole kindlasti põhjust mind kutsuda, teised on praegu väga head. Keskendun hetkel enda hooaja lõpetamisele ja oma klubile. Väravaid on vaja lüüa, et silma jääda ja huviorbiidis olla. Siis on rohkem võimalusi ka välismaale saada. Ise peab mees olema, siis teevad treenerid ka valiku," rääkis Eesti Premium liigas sel hooajal 9 väravat löönud ründaja.

Rättel ja FC Levadia on praegu lähedal Eesti meistritiitlile. Mängija usub, et hooaeg lõpetatakse tabelis esikohal. Hetkel juhivad nad Nõmme Kalju ees vaid kahe punktiga. Eile võitis Kalju Levadiat 2:1.

"Usun, et suudame seda. Peame eelkõige tagumise poole meeskondadelt kohustuslikud punktid kätte saama ja lähimatele jälitajatele ka vastu seisma. Punkte ei tohi palju kaotada. Meil on palju võite tulnud viimastel minutitel, mis näitab, et meeskond võitleb alati lõpuni ka siis, kui mänguaeg on juba täis saanud. Muidugi on meil olnud ka õnne."

Loe Rätteli täispikka intervjuud Eesti Jalgpalli Liidu kodulehelt.

Futboliit (talgpall)