Juba 7. minutil läks Ukraina penaltist 1:0 juhtima. 9. minutil teenis Johannes Kukebal lisaks veel punase kaardi. Edasine mäng möödus väravateta, kuni 89. minutil tuli 0:2 Ukrainale. Jällegi penaltist. Nii mäng lõppeski. Mängu protokolli avaldame esimesel võimalusel.

Eilses avavoorus tegi Eesti teatavasti 2:2 viigi Tadžikistaniga, Ukraina aga võitis 2:0 Kõrgõzstani koondist.

Alagrupiturniiri viimases voorus kohtub Eesti esmaspäeva hommikul kell 10 Kõrgõzstaniga. Play-off'i, kus mängitakse välja kohad 1.-8., pääsevad alagrupi kaks paremat ning lisaks kaks paremat kolmanda koha meeskonda.

Üks alagrupifaasis kolmanda ning kõik neljandaks jäänud meeskonnad selgitavad välja kohad 9-12. Turniiril osalevad mängijad sünniaastaga 1993 ja nooremad.

Eesti koosseis: 1-Richard Aland, 2-Trevor Elhi, 4-Karol Mets, 5-Artur Pikk, 6-Brent Lepistu, 7-Pavel Marin, 9-Kevin Kauber, 14-Bogdan Vaštšuk, 18-Tauno Tekko, 19-Madis Vihmann, 20-Johannes Kukebal.
Varus: 12-Kristjan Tamme, 3-Vladimir Avilov, 8-Andreas Raudsepp, 10-Lauri Välja, 11-Maksim Gussev, 15-Martin Ustaal, 16-Robert Kirss, 17-Kevin Aloe, 21-Nikita Martõnov.