TÄISPIKKUSES | Kelly Sildaru konkurendid näitasid taset X-Mängudel

 (10)

Delfi TV-l on hea meel teatada, et ka sel aastal saavad huvilised meie keskkonnas kaasa elada Aspenis toimuvatele X-Mängudele.

Kuigi Kelly Sildaru jääb vigastuse tõttu X-Mängudelt eemale, siis sellest hoolimata toome otsepildis teieni naiste freestyle-suusatamise Big Airi ja pargisõidu võistlused. Mullu võitis Sildaru mäletatavasti Big Airis hõbeda ning kaitses pargisõidus oma 2016. aasta tiitlit.

Sildaru puudumisel võitis sel korral pargisõidu 19-aastane ameeriklanna Maggie Voisin 92,33 punktilise sooritusega avasõidus. Teine oli 19-aastane britt Isabel Atkin punktiskooriga 88,0 ja kolmas 15-aastane Rootsi supertalent Jennie Lee Burmansson kolmandas sõidus näidatud skooriga 85,0.

Eelinfo:

Kuigi võistlused ise leiavad aset Ameerika Ühendriikides, toimuvad nimetatud võistlused siinsetele spordisõpradele vägagi sobivatel kellaaegadel - pargisõit algab laupäeval (27. jaanuar) kell 20 ning Big Air pühapäeval (28. jaanuar) kell 21. Nagu öeldud, on mõlemad võistlused Delfi TV-s koos eestikeelsete kommentaaridega otsepildis jälgitavad.

Pargisõidu võistlejate nimekiri:
Emma Dahlström
Johanne Killi
Devin Logan
Maggie Voisin
Tess Ledeux
Sarah Hoefflin
Isabel Atkin
Jennie Lee Burmansson

Big Airi võistlejate nimekiri:
Emma Dahlström
Johanne Killi
Devin Logan
Maggie Voisin
Giulia Tanno
Dominique Ohaco
Sarah Hoefflin
Mathilde Gremaud
Silvia Bertagna
Colin Ballet-Baz