DELFI VIDEO | Simple Sessionil võidutsenud Austraalia trikirattur auhinnaks saadud kalamarjast: "Ravin sellega homme pohmelli!"

 (23)

Simple Sessioni BMX-i pargisõidu võitjaks kroonitud 23-aastane austraallane Boyd Hilder oli vahetult pärast võistlust ja autasustamist justkui seitsmendas taevas ega teadnud, mida üllatuslikult sülle kukkunud võiduga peale hakata. Samuti ei osanud ta kohe öelda, mida ta teeb auhinnaga kaasnenud purgitäie kalamarjaga.

"Ilmselt kulub pohmelli raviks ära!" arvas ta, et võidupidu tuleb rajumat sorti.

Et Hilder ise oli praktiliselt sõnatu, küsisime võistluse kohta kommentaari ka 0,4 punktiga australlasele kaotanud Venezuela veteranilt, varemgi Simple Sessionil osalenud Daniel Dhersilt.

33-aastane Dhers on X-Mängudel osalenud 2006. aastast 15 korral ning ajanud kokku viis kuld- ja ühe pronksmedali. Samuti on ta neljakordne Dew Touri võitja.

Mõlema mehe parimaks soorituseks jäi esimene run, teise katsega 12 mehe osalusel peetud finaalis poodiumikohti enam ümber ei mängitud. Hilder võitis 90.60 punktiga, Dhers kogus 90.20, Costa Rica rattur Kenneth Tencio 87.20 silma.

Vaata intervjuusid ning valitud hetki võistlusest ja poodiumitseremooniast videost!