VIDEO | Uues filmis pakub teiste ässade kõrval adrenaliinirohkeid õhulende ka Kelly Sildaru

 (3)
Pargisõidus näitab Kelly Sildaru kõrgeid õhulende. Rennisõidus on absoluutsest tipust praegu just kõrgus puudu ehk rohkemate punktide teenimiseks tuleb trikkide tegemiseks tõusta võimalikult kõrgele renni kohale.
Kelly Sildaru pargisõidus kõrgel õhulennul.Foto: Graeme Murray/Winter Games NZ, #WGNZ

Suusafirma Factioni poolt välja antav film “This Is Home“ toob publiku ette freestyle-suusatajate ekstreemsed õhulennud. Teiste seas on filmis üles astumas sellised legendid nagu Johnny Collinson, Adam Delorme ja Candide Thovex. Oma osa on filmis ka Factioni suuskadel sõitval Kelly Sildarul.

Sildaru konkurentidest on filmis üles astumas šveitslannad Mathilde Gremaud ja Giulia Tanno. Kokku saavad filmis oma oskusi näidata 16 maailma tippsuusatajat.

Fimi tootjad on pannud kokku video ka kogutud mustast materjalist, kus on näha, et kõik trikid ei tule ka suurimatel ässadel kohe esimese korraga välja. Nii saab paariminutilises klipis näha rohkelt kukkumisi.

“This Is Home“ on esimene suusafirma Factioni poolt toodetud täispikk film. Filmi jaoks tehti võtteid Šveitsis Zermattis ja Verbieris, USA-s Altas, Soomes Jyväskyläs ning Tšehhis Deštné v Orlických horách'is.

Film on täispikkuses vaatajate ees sel talvel.