VIDEO | Kelly Sildaru viis läbi muudatuse: see on minu iseseisva teekonna algus

 (19)
Kelly Sildaru.
Kelly Sildaru.Foto: Iti-Pätrik Järve , Red Bull Content Pool

Mullu Eesti parimaks naissportlaseks nimetatud freestyle-suusataja Kelly Sildaru andis välja esimese vlogi. „Lõpuks ometi on minu esimene vlogi valmis saanud. Aega läks, aga asja sai,“ kirjutas Sildaru oma esimese vlogi kohta.

Seni on Kelly ja tema noorem vend Henry Sildaru esinenud ühises vlogis, kuid nüüd on mõlemal oma. „Sellest vlogist sai minu iseseisva teekonna algus,“ lisas Sildaru, kes märkis, et videote tegemisel abistasid teda ema Lilian Talving ning poiss-sõber Mihkel Ustav.

Teadupärast harjutasid Kelly ja Henry Sildaru sel aastal eraldi. Kui Henry jätkas isa Tõnise käe all, siis Kelly juhendajaks on alates lõppenud hooajast Mihkel Ustav.

„Lisaks, on suur muutus ka see, et ma ei treeni või suusata enam koos oma isa ja väikevend Henryga. Olin sel hooaajal sellest vaatenurgast täiesti on my own, kuid see ei tähenda, et mulle poleks toeks kaasas olnud mulle kallid inimesed - emps ja peiks, viimane lisaks ka treeneri rollis,“ kirjutas Sildaru.

Vaata juba videost, kuidas läks Sildarul tänavustel noorte olümpiamängudel Lausanne'is ja seejärel juba Aspenis X-Mängudel.