Olümpiavõitja Erki Nool jagas Kelly Sildarule olulise soovituse

 (9)
Pargisõidus näitab Kelly Sildaru kõrgeid õhulende. Rennisõidus on absoluutsest tipust praegu just kõrgus puudu ehk rohkemate punktide teenimiseks tuleb trikkide tegemiseks tõusta võimalikult kõrgele renni kohale.
Pargisõidus näitab Kelly Sildaru kõrgeid õhulende. Rennisõidus on absoluutsest tipust praegu just kõrgus puudu ehk rohkemate punktide teenimiseks tuleb trikkide tegemiseks tõusta võimalikult kõrgele renni kohale.Foto: Graeme Murray/Winter Games NZ, #WGNZ

Kümnevõistluse olümpiavõitja Erki Nool rääkis ETV saates “Ringvaade“, et tõenäoliselt on Kelly Sildaru jaoks tulevate olümpiamängude rong läinud ning tulevikku silmas pidades tuleks teha operatsioon ning seejärel korralik taastusravi, vahendab ERR Sport.

“Taastumine nõuab sportlaselt hästi palju distsipliini, rutiinset kannatamist, igapäevast harjutuste tegemist, stabiilsuse harjutamist, ootamist ja külma pea hoidmist,“ rääkis Nool.

“Vigastusest taastumisel on üks tõde, mida on sportlastele lihtne öelda, kuid sportlasel endal väga raske järgida – pigem alusta nädal aega hiljem kui nädal aega varem,“ lisas ta ning märkis

Noole sõnul seisab Sildarul ja tema ligimistel ees raske otsus. "Ristatisidemete lõikuse järel on kindlasti etteantud aeg: alla üheksa kuu pole mõtet isegi unistada," lausus Nool, kelle sõnul poleks lahendus lihtne ka operatsioonist hoidumisel.