FOTOD JA VIDEO | Eestisse naasnud Kelly Sildaru tunnistas, et valu on üle läinud

 (43)

Uus-Meremaal treeninglaagris põlve vigastanud Kelly Sildaru jõudis täna Eestisse ning andis Tallinna lennujaamas põgusa pressikonverentsi, kus rääkis veidike täpsemalt enda vigastusest.

Kukkumisest rääkides tunnistas Sildaru, et valu oli vasakus põlves kohe tunda, kuid praeguseks on see juba üle läinud. Pika lennureisi kohta tõdes ta, et põlv rohkem paiste ei läinud ning pigem on olukord juba parem.

Tallinna lennujaamast siirdub Sildaru otse arstide hoole alla, et teha täpsemalt selgeks vigastuse tõsidus. Sildaru põlve hakkavad uurima Madis Rahu ja Mihkel Mardna.

“Tegin rennis trikki, mis ei õnnestunud kõige paremini. Maandusin pisut risti ja väänasin põlve. Põlv oli kohe valus, aga valu läks üle,“ meenutas Sildaru juhtunut. “Praegu põlv valus ei ole,“ tunnistas Sildaru, kes lonkas kergelt oma haiget vasakut põlve.

“Praegu ma täpselt ei tea, mis minu põlvel viga on. Ma natuke ikka hoian, kuid saan kõndida,“ lisas ta enda seisundi kohta.

Täpsemat infot loodetakse jagada lähipäevadel.

Sildarul olid lennujaamas vastas ema ning vanavanemad. Treenerist isa Tõnis ja vend Henry Sildaru jäid veel Uus-Meremaale.

Kelly Sildaru Tallinna lennujaamas
Madis Kalvet: https://sport.delfi.ee/news/ekstreemsport/kellysildaru/fotod-kelly-sildaru-polv-oli-eestisse-joudes-lahasesse-pandud?id=79548410
Madis Kalvet: Kukkumisest rääkides tunnistas Kelly, et trikk ebaõnnestus ja suusad läksid risti.
Madis Kalvet: Kelly rääkis veidike ka lennureisist ning tunnistas, et pika sõiduga jalg rohkem paiste ei läinud. Pigem olevat olukord isegi veidike parem.
Madis Kalvet: Kelly räägib oma varasematest vigastustest ning tunnistab, et seni on kõige raskem olnud rangluu murd.
Madis Kalvet: Kelly: "Maandusin hüppel pisut risti ja kukkusin. Valus oli kohe. See läks aga üle."
Madis Kalvet: Palling tutvustab esmalt olukorda ning räägib, et kõige mõtekam oli Sildaru toimetada Eestisse. Lennujaamast otse siirdutakse koheselt arstide juurde. Uuringute tulemustest antakse teada esimesel võimalusel.
Madis Kalvet: Pressikonverentsile saabunud Sildarul on vasaku põlve ümber tugi, mis aitab tal omal jalal liikuda.
Madis Kalvet: Pressikonverentsil osalevad Kelly Sildaru ning Eesti Suusaliidu lumelaua ja freestyle-suusatamise alakomitee esimees Kalle Palling.
Madis Kalvet: Pressikonverentsi algus veidike viibib. Tõenäoliselt istuvad asjaosalised laua taha umbes 5 minuti pärast. 
Madis Kalvet: Meenuta, mis Sildarul Uus-Meremaal täpsemalt juhtus. https://sport.delfi.ee/news/ekstreemsport/kellysildaru/video-kelly-sildaru-vigastas-uus-meremaal-polve-edasine-hooaeg-ohus?id=79511346
Madis Kalvet: Pressikonverents peaks algama umbes kell 13.00.