"Kukkusin võistluseelsel soojendusel. Pärast kukkumist sõitsin ühe ringi veel, kuid tegin ikkagi põlvele natuke haiget. Seega ei tahtnud rohkem riskida," sõnas Kelly Sildaru Delfi Spordile. "Põlv on terve. Liikusin omal jalal ikka edasi, kuid põrutus oli selline, et ei olnud praeguses olukorrast mõtet rohkem riskida."

Sildaru eemalejäämisel võitis võistluse 18-aastane prantslanna Tess Ledeux, kes sai avalaskumise eest 89 punkti. Tegemist on tema karjääri viienda MK-etapivõiduga. Teise koha sai Johanne Killi (Norra) 81 ja kolmanda hiinlanna Eileen Gu 77 punktiga.

Finaali tase oli seega viletsam kui kvalifikatsioonis. 18-aastane Sildaru võitis eelvõistluse mäletatavasti 92,5 punktiga.

Sildaru oli pargisõidus alates 2014. aasta jaanuarist võitnud 30 võistlust järjest. Tänasega sai see seeria otsa, sest eestlannale läks Stubais kirja 7. koht.