WRC-ekspert Ott Tänaku filmist: Oti vanaema võttis kogu tähelepanu endale

 (1)
Ott Tänak The Movie. Filmi pidulik avamine
Becs Williams intervjueerimas Ott Tänakut.Foto: Karli Saul, Scanpix

WRC+ kommentaator Becs Williams kirjutas wrc.com'i veergudel arvutuste Ott Tänaku filmist. Williamsi sõnul oli film emotsioonidest tulvil ning tal oli selle vaatamise järel uinumisega raskusi.

Williamsi sõnul oli see ideaalne aeg Tänakust filmi tegemiseks ning lisaks võistlusolukorrale sai eestlast näha ka igapäevaelus ja puhkehetkedel. Erilise tähelepanu sai Williamsilt aga Tänaku vanaema. Filmis oli näha, kuidas rallimehe vanaema jälgis Tänaku võiduga lõppenud Türgi rallit koduses Saaremaa talus interneti vahendusel.

„Üks inimene suutis kogu tähelepanu endale tõmmata. See oli Oti vanaema, kes jälgib järjekindlalt igat etappi interneti vahendusel. Ta on pühendunud lapselapse edutee jälgimisele,“ kirjutas Williams.

„Filmis näeme teda unises Saaremaa kodus, kus ta arutleb rallisõitjate rehvivaliku üle. Kõik jumaldasid teda,“ lisas Williams ja tõi välja tsitaadi, kus Tänaku vanaema arutles olukorra üle, kus Andreas Mikkelsen oli rajale läinud pehmete rehvidega ning ülejäänud kõvade rehvidega.