VIDEO | Sõna sõna vastu! Tänak: Meeke rammis mind välja, britt süüdistab eestlast

 (17)
Täiendatud kell 18.33!
VIDEO | Sõna sõna vastu! Tänak: Meeke rammis mind välja, britt süüdistab eestlast
kaader videost

Rootsi ralli dramaatilisim hetk leidis aset 13. kiiruskatsel, kui Ott Tänak tema ees aeglaselt sõitnud Kris Meeke'iga kokku põrkas. Eestlane väidab, et Meeke rammis rajale tagasi pöörates teda, Meeke raiub vastupidist.

Citroenil sõitev Briti rallimees käis varem autoninaga lumevallis ning kaotas mootorist jõu, jäädes tagant tulijatele jalgu. WRC Live otseülekandest võis näha, kuidas Tänak temast möödub, kuid seda, kes kellele otsa sõitis, videost välja ei loe.

"Saime Krisi kätte. Ta lasi meid kitsas kohas mööda ja sõitis teele tagasi pöörates meile otsa, rammides meid välja!" ütles Tänak.

Meeke'i kommentaar: Tegin lihtsa vea, sõitsin ninaga lumevalli ja kui ma tagasi sain, polnud mootoril enam jõudu. Ott üritas minust mööduda, ma tõmbasin kraavi äärde, aga ta sõitis meile otsa ja me käisime väljas."

Tasub tähele panna, et antud video näol on tegemist siiski puhta möödumisega katse lõpuosas. Mehed tülli ajanud olukorrast videot veel välja ilmunud pole, kuid see pidi WRC tekstiülekande andmetel toimuma umbes 5 km paiku, kui Tänak palju aega kaotas.

Meeke'i vallisõidust raporteeriti kell 15.27: "Tundub, et ta sõitis lumevalli 2 km juures ja kaotas umbes minut ja 20 sekundit"

Minut hiljem oli Tänaku kohta lause: "Kuuldavasti jäi seisma 5,1 km juures"