VIDEO | Latvala leidis vastu puud sõitmises üllatavalt palju positiivset


Korsika ralli kaheksas kiiruskatse sai saatuslikuks kahele WRC klassi masinale, millest ühte juhtis Ott Tänaku tiimikaaslane Jari-Matti Latvala.

Soomlane sõitis Toyotaga 17. kiiruskatsel vastu puud, olles enne seda näidanud suurepäraseid vaheaegu. Latvala kaotas palju aega, sest jäi puude vahele kinni ning sai uuesti liikuma mitme minuti möödudes. Reporterid ootasid finišisse löödud meest, kuid Latvala oli hoopis üllatavalt positiivne.

"Me tegime hoolduspausil mõned muudatused ning kiitus poistele selle eest! Autot oli fantastiline juhtida. Ma pingutasin pisut liiga palju ja juhtus see, mis sellistel hetkedel juhtub. Jätsin pidurdamise hiljaks ja tabasin parema tagumise osaga puud," rääkis Latvala.

"Aga ma olen rahul, et ma leidsin selle puuduva osa. Tean nüüd, mis mu rallis valesti oli. Auto oli suurepärane. Pole kindel, kas me jätkata saame."

Enne 8. katset kaheksandat kohta hoidnud Latvala pidi ralli katkise turvapuuri tõttu katkestama. Mootoriprobleemide tõttu jäi 8. katsel seisma prantslane Bryan Bouffier (M-Sport).