VIDEO | Kalle Rovanperä kihutas 8-aastaselt juba 150 km/h: arvati, et tegemist on pettusega

 (6)
Kalle Rovanperä.
Kalle Rovanperä.Foto: Andre Lavadinho via www.imago-images.de, imago images/PanoramiC/Scanpix

Koroonakriisi ajal kaevatakse välja igasugu vanu lugusid. Soome meedia on taas avalikkuse ette toonud video, kus praegune Toyota rallitiimi sõitja Kalle Rovanperä teeb juba 8-aastaselt ralliauto roolis tegusid. Kiirused küündisid seejuures 150 km/h.

Juba 2012. aastal avaldatud videos sõidab Rovanperä nii lumel, asfaldil kui ka kruusal. Toona arvasid paljud, et tegelikult istub roolis praeguse rallimehe isa Harri Rovanperä. Nüüd lukkas Kalle Rovanperä need jutud aga Ilta-Sanomate veergudel ümber.

„Mäletan, et sellised kahtlused visati toona õhku küll. Selles ei olnud aga midagi imelikku. Meie aga naersime nende juttude üle,“ tõdes Kalle Rovanperä nüüd.

Koroonaviirus SARS-CoV-2

  • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
  • COVID-19 haiguse sümptomid on sarnased gripile. Viiruse levinumad sümptomid on köha, palavik ja hingamisraskused. Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
  • Vaata koroonaviirusesse nakatunute statistikat Eestis!
  • Loe lähemalt koroonaviiruse ja kehtivate piirangute kohta valitsuse erileheküljelt kriis.ee!
  • Nutitelefoni rakendus HOIA teavitab sind, kui oled olnud lähikontaktis koroonaviiruse kandjaga. Vaata lähemalt!