Thierry Neuville: tahame võita mõlemad tiitlid


Rootsi Ralli 2019
Thierry NeuvilleFoto: Margus Pahv

Hyundai WRC meeskond läheb peagi algavale autoralli MM-sarja hooajale vastu suurte lootustega. Eesmärk on kaitsta mullust meeskondlikku karikat ja ühtlasi tuua koju individuaalne MM-tiitel.

"Läheme 2020. aasta hooajale vastu motiveerituna meeskondlikust tiitlist ja oleme pühendunumad kui iial varem, et triumfeerida ka sõitjate arvestuses," rääkis belglasest ralliäss Thierry Neuville. "Oleme tõestanud, et suudame olla kiired, stabiilsed ja vastupidavad. Tahame eelmiste aastate kogemuste pealt maksimumi võtta ja tuua tiimile mõlemad tiitlid."

"Meil on vaieldamatult üks MM-sarja tugevaim koosseis," lisas meeskonna pealik Andrea Adamo. "Hyundai tiimi maine rahvusvahelises motospordis peegeldub selles, et suudame sellise kaliibriga talente enda ridadesse meelitada. Olen väga keskendunud sellele, mida uus hooaeg toob."

Hyundai meeskonnas teevad tänavu täishooaja kaasa Neuville ja valitsev maailmameister Ott Tänak. Kolmandat autot hakkavad jagama üheksakordne maailmameister Sebastien Loeb ja Dani Sordo.

Hooaja esimene etapp Monte Carlos sõidetakse juba järgmisel nädalal.