Tänaku tiimikaaslane utsitab Ogieri otsust langetama

 (4)
Elfyn Evans ja Daniel Barritt Walesi ralli poodiumil
Elfyn Evans ja Daniel Barritt Walesi ralli poodiumilAFP

Walesi rallil triumfeerinud Elfyn Evans loodab, et viies aasta järjest MM-tiitli võitnud Sebastien Ogier langetab juba lähiajal otsuse M-Spordis jätkamise kasuks.

Kui Evasnilt küsiti, kas ta on valmis Ott Tänaku Toyotasse siirdumise ja Ogier` võimaliku meeskonnavahetuse järel M-Spordi esinumbriks tõusma, vastas uelslane: "Ma tõesti loodan, et Ogier ei lahku."

"Olen tema ja Julieniga (kaardilugeja Ingrassia - toim.) koos töötamist nautinud ning neilt tänavu palju õppinud. Meie meeskond on sel hooajal nii palju saavutanud, kuid ma usun, et koos jätkates suudame veelgi enamat," rääkis Evans Autospordile.

28-aastane Evans lisas, et ta pole M-Spordi esinumbriks tõusmisest isegi mitte mõelnud. "Sellest oleks väga kahju, kui meie edukas tiim niivõrd palju muutuks. Tahaksin väga jätkata sealt, kus tänavu lõpetame."

MM-sarjas viiendat kohta hoidev Evans on sel hooajal lisaks Walesi ralli võidule saavutanud teise koha nii Argentinas kui Soomes. Tänavune viimane etapp kihutatakse järgmisel nädalavahetusel Austraalias.