Ralliportaal: tuleval WRC-hooajal heitleb tiitli eest neli meest, teiste seas ka Tänak

 (23)
Ott Tänak (paremal) andis oma panuse, et Sebastien Ogier tuleks tänavu maailmameistriks. Järgmisel hooajal on saarlasel juba endal suured plaanid.
Sebastien Ogier (vasakul) ja Ott Tänak.Foto: @World, S PRESSE / PANORAMIC / @World

Ralliportaal Motorsport24 on teinud kokkuvõtte Hyundai rallimeeskonna hooajast. Kui mainitakse, et Hyundai oli hooaja eel suurimaks soosikuks, siis M-Spordi suurepärane esitus tähendas, et ka Hyundai peaks kokkuvõttes aastaga rahul olema. Samas vaadatakse ka tulevikku ning leitakse, et järgmisel aastal asub individuaalses arvestuses tiitli eest heitlema neli meest.

Nagu juba mitmel pool kõlanud, siis järgmise hooaja eel peetakse ehk suurimaks soosikuks Hyundai pilooti Thierry Neuville'i. Neuville oli juba sel aastal võitude osas kõige edukam. Neli rallit võitnud Neuville lasi aga sisse liialt eksimusi ning nii läks tiitel ikkagi Sebastien Ogier'ile.

Ennustuse koahselt peaks Neuville'i suurimaks konkurendiks olema ikkagi Ogier. Seda muidugi eeldusel, et viiekordne maailmameister jätkab ikkagi karjääri.

Neuville'i ja Ogier'i kõrval loetakse tuleva hooaja tiitlisoosikute sekka veel teine Hyundai piloot Andreas Mikkelsen ning Toyotaga liituv Ott Tänak.

Kui Hyundai rooli keeravad Neuville ja Mikkelsen peaksid järgmisel aastal olema tiitlisoosikute seas, siis Motorsport24 kirjutab, et Hyundai kolmas ja neljas piloot ehk Hayden Paddon ja Dani Sordo saavad mõlemad osaleda tõenäoliselt seitsmel-kaheksal rallil kolmeteistkümnest. Hooaja avaetapil Monte Carlos peaks stardiloa saama Sordo.