Paddon soovib selgust, aga Hyundai tehasetiim ei torma

Breen ikkagi kandideerib Hyundai tehasetiimi?
Hyundai WRC tiimi piloot Hayden Paddon
Hyundai WRC tiimi piloot Hayden PaddonFoto: Rauno Volmar

Tänavuste autoralli maailmameistrivõistluste kaheksas mees Hayden Paddon soovib spekulatsioonide lõppu ja tahab võimalikult kiirelt allkirjastada lepingu Hyundai tehasetiimiga.

Hyundai samas ei kiirusta, andes mõista, et sõitjate lõplik koosseis tehakse teatavaks detsembri esimesel nädalal, vahendab portaal autosport.com.

Thierry Neuville´il ja Andreas Mikkelsenil on tiimiga leping olemas ning eeldatavalt sõidavad mõlemad mehed täishooaja. Täpselt nii nagu tänavu. Tehasetiimi kolmas auto oli lõppeval aastal jagamisel Dani Sordo ning Paddoni vahel.

Hyundai tiimipealiku Michel Nandani sõnul jätkatakse sama süsteemiga ka järgmisel hooajal, ent sõitjate nimesid ta veel välja hõigata ei tahtnud. Küll andis Nandal mõista, et läbirääkimised käivad nii Sordo kui Paddoniga.

Briti meedias aga spekuleeritakse, et läbirääkimised käivad veel ka kolmanda mehe Craig Breen´iga.

Uusmeremaalane Paddon tegi lõppenud hooajal kaasa seitsmel MM-rallil, millest kahel oli poodiumil - Austraalias teine ja Türgis kolmas. Sordo sai samuti kaks poodiumikohta, olles teine Mehhikos ja kolmas Argentinas. Citroenil kihutanud Breen oli poodiumil korra, teine Rootsis.

Kuues käik (WRC)