Ott Tänak: auto tundub hea ja oleme enesekindlad


Ott Tänak
Ott TänakFoto: FRANCISCO GUASCO, EPA/Scanpix

Ott Tänak ütles Mehhiko MM-ralli esimese kiiruskatse ärajätmise järel, et auto tundub hea ja nad on Martin Järveojaga enesekindlad.

Mehhiko etapi esimene katse tühistati, sest kiiruskatse lõpus olnud tehistrampliiniga tekkisid ohustusprobleemid. Lisaks Tänakule ei saanud rajale Sébastien Ogier ja Thierry Neuville.

"Kahjuks peatati esimene katse ohutuskaalutlustel enne seda, kui meil õnnestus üldse startida. Seega õige ralli algab alles homme (Eesti aja järgi täna õhtul kell 18.18 - toim.)," kirjutas Tänak Facebookis.

"Ootame nüüd uut päeva ja loodame head nädalavahetust. Pean lihtsalt kruusal sõitmise rütmi üles leidma, kuid auto tundub hea ja me oleme enesekindlad," lisas Tänak.

Testikatse alguses juhtunud äparduse kohta, kus eestlase Toyota jäi juba kolmandal kilomeetril seisma, ütles Tänak: "Testikatse esimesel läbimisel tundsime end hästi, kuid järsku jäi masin katse lõpuosas seisma. Kaotasime pisut aega, ent tegemist polnud suure probleemiga ning saime hiljem jätkata ja kinnituse, et autoga on kõik korras."