Ogier üks kosilastest tunnistas lüüasaamist

 (6)
Sebastien Ogier
Sebastien OgierAFP

Uueks hooajaks Sebastien Ogieri enda ridadesse palgata soovinud Citroëni rallimeeskond tunnistas, et nad ei suutnud viiekordset maailmameistrit enda juurde meelitada.

Citroën, kes pidi tänavu meeskondlikus arvestuses leppima viimase kohaga, püüdis oma endist sõitjat M-Spordist üle meelitada. Nüüd tunnistas Citroën Racingu boss Yves Matton, et nad ei suutnud prantslase tingimusi täita, kirjutab Belfast Telegraph.

Väidetavalt tahtis Ogier hooaja eest 5 miljonit eurot, kuid prantslased suutsid talle pakkuda vaid 2,5 miljonit.

Mattoni sõnul pannakse nende meeskonna uue hooaja sõitjad lõplikult lukku lähinädalatel. Hetkel on neil lepingud nii Kris Meeke`i, Craig Breeni, Stephane Lefebvre`i kui Khalid Al Qassimiga ning esisõitjateks tõusevad arvatavasti Meeke ja Breen.

"Uue hooaja sõitjatest on veel vara rääkida. Loodame selle avalikustada järgmise nädala jooksul. Hetkel on lõppotsus tegemata," sõnas Matton.

Ogier puhul peaks olema valikuks kas M-Spordis jätkamine või WRC sarjast lahkumine. Juhul kui Ogier M-Spordilt soovitud pakkumist ei saa, võib prantslane tuleval aastal osaleda näiteks Dakari rallil ja veel mõnel väiksemal jõuproovil, millel osalemise eest saaks ta hästi tasustatud.