M-Sport on Austraalias oma edu ohvriks

 (4)
M-Spordi boss Malcolm Wilson ja Sebastien Ogier saavad hästi läbi ja Wilson teeb Ogier'i enda tiimis hoidmiseks kõik võimaliku.
M-Spordi boss Malcolm Wilson ja Sebastien Ogier saavad hästi läbi ja Wilson teeb Ogier'i enda tiimis hoidmiseks kõik võimaliku.Foto: GEOFF CADDICK, AFP

Walesi rallil endale individuaalse ja võistkondliku MM-tiitli kindlustanud M-Spordi rallimeeskond on hooaja viimasel etapil Austraalias hädas. M-Spordi bossi Malcolm Wilsoni sõnul on nad oma enese edu ohvrid.

Esimese võistluspäeva järel on parima M-Spordi piloodina Ott Tänak kuues. MM-tiitli juba kindlustanud Sebastien Ogier hoiab kaheksandat ja eelmise etapi Walesis võitnud Elfyn Evans kümnendat kohta.

“Teadsime, et see nädalavahetus tuleb meie jaoks raske. Võib öelda, et oleme oma edu ohvrid,“ viitas Wilson M-Spordi kodulehel tõsiasjale, et Ogier peab esimesena teistele teed puhastama. “Esimesena rajale minev Sebastien peab teistele teed puhastama ja tema olukord on kõige keerulisem.“

“Kolmandana rajale saanud Oti jaoks olid teeolud küll veidike paremad, kuid ta kaotas mitmel korral difuusori,“ lisas Wilson.

“Elfyn teadis, et tal saab olema raske. Ta on küll rajal viiendana, kuid tingimused ei ole tema masina varustuse jaoks parimad,“ tegi Wilson märkuse DMACK-i rehvide suunas, mis toimisid ideaalselt Walesis, kuid ei toimi Austraalias.

Kuues käik (WRC)