M-Spordi pealik kiitis Ogier'd: kõik noored sõitjad peaksid temast eeskuju võtma


M-Spordi pealik kiitis Ogier'd: kõik noored sõitjad peaksid temast eeskuju võtma
Sebastien OgierAndre Lavadinho/imago/PanoramiC

M-Spordi WRC meeskonna pealiku Richard Milleneri sõnul on autoralli kuuekordne maailmameister Sebastien Ogier suurepärane eeskuju noortele rallisõitjatele.

Millener ja Ogier töötasid koos aastatel 2017-2018. Kogenud prantslane võitis kahel hooajal M-Spordis oma karjääri viienda ja kuuenda MM-tiitli.

"Minu arvates peaksid kõik tõusvad sõitjad vaatama, kuidas Ogier neil kahel aastal endaga hakkama sai," kiitis Millener endist hoolealust. "Need olid väga rasked MM-tiitlid, mida võita. Kui sa suudad Sebastienile sarnaselt endaga tegeleda, siis usun, et sul läheb sõitjana väga hästi."

"Sebastien oli alati väga jätkusuutlik kõiges, mida ta tegi. Ta tegi kõike professionaalselt," meenutas Millener. "Sebastienil oli kiirus olemas ning ta tuli toime igasuguste taktikate ja mõttemängudega, mida mõni konkurent kasutada proovis. Ta on vaimselt väga tugev ning tema kaardilugeja Julien Ingrassia oli samuti 100% pühendunud. Meil olid Sebastieni ja Julieniga koos kaks väga head aastat. Neid ei unusta ma kindlasti."