M-Spordi boss teeb edusamme ning suudab peagi Sebastien Ogier'i nõudmised täita

 (13)
Sebastien Ogier.
Sebastien Ogier.Foto: MIGUEL RIOPA, AFP/Scanpix

Tulevat rallihooaega silmas pidades on endiselt suureks küsimuseks Sebastien Ogier'i tulevik. Ogier on praeguseks teada andnud, et Citroeniga ta ei liitu ning valikuteks on tippspordist taandumine ning M-Spordis jätkamine. Esialgu loodeti, et prantslane teeb oma tuleviku avalikuks sel nädalal Austraalia rallil, kuid reaalsuses tuleb veel mõnda aega oodata.

Autosport kirjutab, et otsus tehakse avalikuks järgnevate nädalate jooksul ning asjade kinnitamiseks peavad mitmed tähtsad isikud jõudma Austraalia rallilt tagasi Euroopasse.

“Kuu aja pärast läheb Monte Carlo ralli (järgmise hooaja esimene ralli) stardinimekiri lukku. Kui ma olen nimekirjas, siis jätkan karjääri,“ sõnas Ogier ise oma tuleviku kohta.

Samal ajal tegevat M-Spordi boss Malcolm Wilson suuri edusamme Ogier'i palgaraha kogumisel. Wilson tunnistas Autospordile, et ta on aina lähemal Ogier'i palganõudmiste täitmisele. Samas tunnistas ta, et ta ei kavatse kulutada üle oma võimete, kuna ta ei taha mingil juhul seada ohtu oma meeskonda ja firmat.

Üks M-Spordi tiimile lähedal seisev allikas sõnas omakorda Autospordile, et tõenäoliselt jätkab Ogier oma karjääri ja teeb seda M-Spordis, kuna muidu Wilson praegu raha enam kokku ei kraabiks.