Legendaarne ralliajakirjanik liitus Ott Tänaku sponsori tiimiga


Legendaarne ralliajakirjanik liitus Ott Tänaku sponsori tiimiga
Colin ClarkFoto: Kuvatõmmis

Tuntud ralliajakirjanik Colin Clark, kes viimased 15 aastat WRC meeskonnas rallit kajastanud, vahetas uue hooaja eel töökohta. Clark otsustas liituda Ott Tänaku sponsori Dirtfishi tiimiga ning hakkab nüüd nende vahendusel autoralli MM-sarjas toimuvat kajastama.

"Olen olnud viimase 15 aasta jooksul WRC-s enamike suurte hetkede tunnistajaks ja ilmselt pole kedagi, kes oleks minust rohkem kiiruskatsete lõpus seisnud," meenutas Clark. "See oli mu teine kodu ja koht, mida ma armastan, seega võite arvate, et mul ei olnud lihtne sealt lahkuda."

Šotlane hakkab ka uue portaali veergudel kirjutama rallist ning tooma eksklusiivseid lugusid sellest maailmast. Clark on lubanud nii erinevaid videod telgitagustest, eelvaateid, taskuringhäälingusaateid kui ka analüüsivad lugusid. Clark teatas, et iga kahe nädala tagant ilmub saade, kus tal on külas rallimaailmast tuntud inimesed, kes oma vaateid ja hinnanguid jagavad. Ühtlasi jätkab ta oma kuulsa saate "Thoughts from the Kitchen Table" tegemist.

"Olen väga elevil ning mul on suur au, et saan olla millestki, mille kohta usun, et see toob enneolematul viisil rallifännidele seda, mida nad tahavad: meelelahutuse, informatsiooni ja vaateid rallimaailmast," kirjutas Clark.

Kuues käik (WRC)