Latvala endine kihlatu: Mingit armukest pole olnud! Meie armastus on nii suur, et laseme üksteisel minna

 (3)
Maisa Torppa ja Jari-Matti Latvala
Maisa Torppa ja Jari-Matti LatvalaFoto: Maisa Torppa Intsgrami lehekülg

Soome rallisõitja Jari-Matti Latvala endine kihlatu Maisa Torppa teatas, et mingit petmist pole olnud ja lahku otsustati minna hoopis ajakirjanduse liiga suure tähelepanu tõttu.

Soome meedia on viimastel nädalatel kirjutanud, et Torppal on juba pikemat aega olnud armuke, kellega naine tutvus kevadel Lapimaal. Soomlanna ise avaldas täna sotsiaalmeedias pika postituse, kus väidab, et hoopis meedia lõhkus nende suhte.

"Olime Jari-Mattiga juba kolm ja pool aastat tagasi väga üllatunud, kui palju inimesi huvitus meie suhtest," kirjutas Torppa. "Tehti paar intervjuud ja me eeldasime, et olukord rahuneb. Oleme enamuse koosoldud ajast olnud tõeliselt õnnelikud ja armunud. Muidugi on olnud ka väljakutseid, nagu stress, mida on põhjustanud ralli, ja Jari-Matti endine sõbranna, kes on meid väga pikka aega taga kiusanud," jätkas Torppa.

"Viimased nädalad on olnud aga täiesti jubedad ja need on meid mõlemat mõjutanud. Meie suhet ei ole aga õnnestunud purustada ja vaatamata kohutavatele uudistele oleme püüdnud elada oma igapäevast elu võimalikult tavapäraselt. Läksin rahulolevalt meie teise koju Monacosse, et viia Jari-Mattile mõned asjad ja näha meie sõpru. Neljapäeval, kui reisilt tagasi tulin, võtsid mind aga vastu kaamerad ja reporterid, et aru pärida. Ma polnud kunagi varem sellisesse olukorda sattunud ja me koos mõistsime, et nüüd on piir tõeliselt ületatud. Mõtlesime koos Jari-Mattiga juhtunu üle ja jõudsime järeldusele, et kuigi me armastame maailmas kõige rohkem üksteist, ei suuda me sellist jama taluda. Oleme paarina liiga suure tähelepanu all ega saa seetõttu normaalset elu elada. Kuulujuttude vältimiseks kinnitan aga, et mingit kolmandat osapoolt pole olnud. Meie armastus on nii suur, et laseme üksteisel minna ja jätkame sõpradena. Rohkem me ei soovi kommentaare anda ja loodame, et meile antakse nüüd rahu," lõpetas Torppa oma postituse.

Latvala ise oli juba eelmisel reedel teatanud, et talveks planeeritud pulm Maisa Torppaga jääb ära. "Viimased paar nädalat on olnud minu jaoks väga keerulised ning on kahetsusväärne, et eraelulised sündmused on mu pere, sõpru ja meeskonda mõjutanud," teatas Latvala ja lisas:. "See on õnnetu olukord ja tahaksin kõikidele spekulatsioonidele lõpu teha - minu ja Maisa Torppa pulm on tühistatud. Nüüd soovin sajaprotsendiliselt keskenduda kahele järelejäänud rallile MM-sarjas ja aidata Toyota meeskond teist aastat järjest tootjate arvestuses maailmameistriks."

View this post on Instagram

Jo kolme ja puoli vuotta sitten hämmästyttiin Jari-Matin kanssa siitä, kuinka paljon ihmisiä kiinnosti meidän kahden parisuhde. Annettiin muutamat haastattelut ja kuviteltiin tilanteen siitä rauhoittuvan. Meidän vuodet yhdessä on sujunut pääsääntöisesti todella onnellisesti ja rakkauden täyteisesti. Tietysti on ollut haasteita esim koko aikainen rallin aiheuttama stressi ja Jari-Matin entinen tyttöystävä rallipiireistä, joka vainosi meitä todella pitkään. Tämän vuoden alussa sain tietää jotain aivan täysin musertavaa, mutta siitäkin kaikesta pikkuhiljaa selvittiin. Viime viikot ovat olleet jotain aivan kamalaa ja ne ovat kuluttaneet meidän molemmat todella loppuun. Kuitenkaan parisuhteemme ei ole säröillyt vaan kohu-uutisista huolimatta ollaan yritetty elää tähän asti niin tavallista arkea, kuin mahdollista. Pusujen kera lähdin suunnitellusti Monacoon toiseen kotiimme hakemaan Jari-Matin papereita ja näkemään ystäviäni. Torstaina palasin reissusta ja järkytyksekseni tuloaulassa vastassa odotti TV-kamera, joka juoksi perässäni kommenttien toivossa. En muista koskaan joutuneeni sellaisen pakokauhun valtaan ja silloin tajusimme molemmat rajan ylittyneen pahasti. Aloimme yhdessä Jari-Matin kanssa pohtia asiaa ja tulimme siihen tulokseen, että vaikka rakastamme toisiamme maailman eniten, emme kumpikaan kestä tälläistä ajojahtia. Olemme yhdessä pariskuntana liian kiinnostavia, jotta saisimme elää tavallista rauhallista arkea. Huhujen rikkomiseksi on myös täsmennettävä, ettei väliimme ole tullut kolmansia osapuolia. Koska rakastamme toisiamme niin äärettömästi, annamme toistemme siksi mennä ja jatkamme sen takia elämää ystävinä. Kummallakin meistä täytyy olla mahdollisuus tavalliseen rauhalliseen arkeen ja suomalainen media ei sitä meille annan niin kauan, kuin elämme pariskuntana. Me ollaan molemmat liian herkkiä persoonia kestämään tälläistä median aiheuttamaa painetta. Me pysymme ystävinä ja tuemme toisiamme kaikessa. Emme aijo kommentoida asiaa enempää ja toivomme nyt viimein rauhaa, jotta saamme rauhassa toipua tästä suuresta surusta 💔 Maisa ja Jari-Matti

A post shared by Maisa Torppa (@maisatorppa) on