Lappi kommenteeris Loebi võimalikku liitumist Citroëniga: peaksin muretsema, kui mul poleks lepingut


Esapekka Lappi
Esapekka LappiFoto: MARKKU ULANDER

Kataloonia ralli võitnud Sebastien Loeb võib uuel hooajal Citroëni eest kaasa teha märksa pikema võistlusprogrammi kui tänavu. Sel aastal Ott Tänaku tiimikaaslaseks olev, kuid uueks hooajaks Citroëni koliv Esapekka Lappi ei karda, et Loebi liitumine võiks tiimi sisekliimale halvasti mõjuda.

Lappi usub, et seekord saaksid valitsev maailmameister Sebastien Ogier ja üheksakordne tšempion Sebastien Loeb samas meeskonnas sõites omavahel hästi läbi.

"Mulle tundub, et mõlemad mehed on täiskavanumaks saanud. Ma ei tea, kes varem kellega tüli noris. Nüüd on Ogier juba viiekordne maailmameister, mitte enam uustulnuk nagu toona. Aga mõistagi tahavad nad mõlemad oma ülemvõimu maksma panna," sõnas soomlane ajalehele Ilta-Sanomat.

Lappi lisas, et tema olukorda Loebi võimalik liitumine kuidagi ei mõjuta. "Mina ei pea muretsema, sest olen Citroëniga juba lepingu alla kirjutanud. Kui mul allkirja paberil poleks, peaks mul aluspüksid olema aluspükste sees," kommenteeris soomlane.

Kataloonias võidutsenud 44-aastane Loeb lõi tänavu Citroëni eest kaasa kolmel etapil. Mehhikos oli ta viies ja Korsikal 14. Üldse on kuulsa prantslase arvel nüüd 79 etapivõitu, mis on mõistagi ka WRC-sarja võimas rekord.