KUULA | "Kuues käik": Kuulujutud ja pakkumised Meeke'i ja Latvala osas. Kas tõesti teeb Toyota veel sel hooajal meeskonnas muudatusi?


Soome MM-ralli 2019
Kui kauaks jätkub MM-sarja Kris Meeke'i?Foto: Margus Pahv

Soome rallil on sõidetud laupäevane võistluspäev ning aeg on viimasteks kokkuvõteteks enne seda, kui etapp oma lõpplahenduse saab.

Laupäeva ilmestasid paraku selgelt Kris Meeke'i ja Jari-Matti Latvala äpardused - ühele tähendas kivi otsa sõitmine katkestamist, teine sai sama kiviga kokkupõrke järel õnnega pooleks võistlust jätkata. Räägime kuulujuttudest ja spekulatsioonidest: kas tõesti võib Meeke'i nüüd ohustada järjekordne poole hooaja pealt vallandamine? Kas peeglisse tuleks vaadata ka Tommi Mäkinenil?

Lisaks vastavad saatejuhid Raul Ojassaar ja Karl Kruuda loomulikult ka kuulajate küsimustele ning jagavad tunnustust neile, kes seda väärivad.

Mõistagi arutatakse ka Betsafe'i koefitsientide abil läbi edasise ralli suurimad soosikud ja võimalikud üllatajad. Pole veel Betsafe'i kontot? Uue kliendi pakkumise leiad siit!

Kui sul on saatejuhtidele küsimusi, siis saada need aadressil kuueskaik@delfi.ee ning on suur tõenäosus, et need saavad eetris vastuse!

Seotud lood:

Head kuulamist!