Igatsus ralli järele viis Ott Tänaku kasuliku investeeringu tegemiseni

 (2)
Mehhiko ralli 2020
Mehhiko ralli 2020Foto: Bastien Baudin, Hyundai Motorsport GmbH / Austral

Ott Tänak istus neljapäeval esimest korda pärast märtsikuist Mehhiko MM-etappi ralliauto rolli, testides Lõuna-Eestis Hyundai i20 R5 autot. Eestlane tunnistas seejärel DirtFishi vahendusel, et testisõit tekitas korraliku tööisu.

Tänak avaldas sel nädalal Autospordi vahendusel, et igatsusest ralli järele tegi ta vahepeal ka ühe investeeringu.

„Olen rallit nii väga igatsenud, et ma investeerisin isegi simulaatorisse. Olen seda paaril korral kasutanud, kuid see ei ole ikka päris sama asi,“ tõdes Tänak, et reaalse autoga puude vahel kihutamine on talle ikka tunduvalt meelepärasem. „Miski ei asenda kiivri pähe panemisega saabuvat ärevust ja rallidega kaasnevat võistluspõnevust.“

Hooaja kolmele esimesel rallile tagasi vaadates tõdes Tänak, et tegelikult on tal läinud isegi arvatust paremini. Kui Monte Carlos lõppes võistlus eestlase jaoks katkestamisega, siis seejärel õnnestus tal Rootsis ja Mehhikos kirja saada teise koha punktid. Hooaja kokkuvõttes hoiab Hyundai piloot praegu viiendat positsiooni.

Koroonaviirus SARS-CoV-2

  • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
  • COVID-19 haiguse sümptomid on sarnased gripile. Viiruse levinumad sümptomid on köha, palavik ja hingamisraskused. Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
  • Vaata koroonaviirusesse nakatunute statistikat Eestis!
  • Loe lähemalt koroonaviiruse ja kehtivate piirangute kohta valitsuse erileheküljelt kriis.ee!