Hyundai WRC-tiim hakkab koroonakriisi ajal publikule meelelahutust pakkuma


Hyundai WRC-tiimi boss Andrea Adamo.
Hyundai WRC-tiimi boss Andrea Adamo.Foto: Ozan Kose, AFP/Scanpix

Hyundai WRC-tiimi boss Andrea Adamo andis teada, et nad hakkavad fännidele pakkuma põnevat videopilti, et viimased koroonakriisi ajal ikka korralikult kodus püsiksid. Hyundai kampaania nimeks on „Püsi kodus, mõtle mootorispordist“.

Neljapäeviti hakkab Hyundai välja andma saadet „Kodune testikatse“, kus saab kaasa elada sõitjate ning kaardilugejate praegustele kodustele tegemistele. Pühapäeval on eetris „Otse punkikatse“, kus Adamo räägib tiimiliikmetega WRC-etappide olulistest aspektidest. Viimast näeb Instagrami vahendusel.

„Praegu on keerulised ajad. Oleme näinud kõvasti vaeva, et toota erinevat sisu ning tahame seda jagada kõikide fännidega üle maailma,“ teatas Adamo. „Praegu ei saa rallit sõita. Seega kasutame meie käes olevaid võimalusi, et hoida fännide tuju üleval. Toome sõitjad ja teised tiimiliikmed fännideni, et neil ei oleks kodus igav.“

„Toome teieni erineval hulgal kirjalikku ning visuaalset sisu. Jagame seda erinevatel platvormidel. Teeme seda Instagramis, Facebookis, Twitteris ja oma kodulehel. Loodame, et see hoiab fännid mootorispordi juures. Püsiga kodus, mõelge mootorispordist,“ lisas Adamo.

Koroonaviirus SARS-CoV-2

  • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
  • COVID-19 haiguse sümptomid on sarnased gripile. Viiruse levinumad sümptomid on köha, palavik ja hingamisraskused. Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
  • Vaata koroonaviirusesse nakatunute statistikat Eestis!
  • Loe lähemalt koroonaviiruse ja kehtivate piirangute kohta valitsuse erileheküljelt kriis.ee!
Kuues käik (WRC)