Eesti presidendilt teenetemärgi saav Wilson: olen šokeeritud, kuid uhke

 (1)
Malcolm Wilson
M-Spordi boss Malcolm Wilson.Foto: Karli Saul

President Kersti Kaljulaid annab Eesti Vabariigi 100. sünnipäeva eel riigi teenetemärgid tänuks ka kuuele välismaalasele. Üheks neist on Eesti autospordi toetaja, M-Spordi rallimeeskonna pealik Malcolm Wilson, kes saab Maarjamaa Risti V klassi teenetemärgi.

"Ausalt öeldes olen totaalselt šokeeritud," ütles Wilson telefoniintervjuus ERR-ile. "Et mulle selline au osutati, on loomulikult väga-väga rõõmustav. Ma olen töötanud kahe suurepärase inimesega - Markko Märtini ja Ott Tänakuga - ja võite ette kujutada, et ma tunnen küll suurt uhkust ja heameelt, aga veelgi enam tunnen heameelt selle üle, mida Markko ja Ott on Eesti jaoks teinud."

"See on suurepärane üllatus, ma ei osanud millestki sellisest üldse mõeldagi," jätkas Wilson. "Tegemist on olnud pikaajalise investeeringuga, aga ma ei kaotanud Otti iialgi usku. Minu arvates saabus pöördepunkt eelmisel aastal, kui ta sai ühes meeskonnas sõita koos Sebastien Ogier'ga ning temalt õppida. Ma olen absoluutselt kindel, et Ott kuulub järgnevatel aastatel WRC tiitlinõudlejate sekka ja see teeb ka mind väga uhkeks. Me soovime talle palju edu - küll mitte meie arvelt," naeris Wilson.

Refereeritud artikli täistekst ERR-i spordiportaalis

Kuues käik (WRC)