DELFI SARDIINIAS | Sebastien Ogier: mina olen viimane inimene, kes tiimikorraldusi jagaks

 (5)
DELFI SARDIINIAS | Sebastien Ogier: mina olen viimane inimene, kes tiimikorraldusi jagaks
Sebastien Ogier LAVadinho via www.imago-images.de

Kuuekordne autoralli maailmameister Sebastien Ogier (Toyota) peab Sardiinia rallil teise koha peale põnevat heitlust Thierry Neuvillega (Hyundai). Kaht meest lahutab enne pühapäeva 1,5 sekundit.

"Usun, et oli nauditav päev autos. Vahe konkurentidega päeva jooksul väga ei muutunud," võttis Ogier päeva kokku. "Saan olla üsna rahul päevaga, aga mitte täielikult."

Nimelt valmistas prantslasele tuska Coiluna - Loelle kiiruskatse, millega ta oli hädas mõlemal läbimisel. "Esimesel läbimisel ma polnud hea ning teisel korral suretasin auto välja. Üldjoontes on aga olnud hea päev."

Mis ikkagi Coiluna - Loelle katsel juhtus? "Esimesel läbimisel oli üsna libe," kirjeldas Ogier olusid, lisades, et sõitis natuke liiga ettevaatlikult. "Ma ei leidnud kuidagi õiget rütmi. Vahel alustad katset vale rütmega ja ma ei suutnud seda parandada. Nii ta läks. Frustreeriv oli teisel korral auto välja suretada. Kiirus oli siis okei, aga mitte nii hea, kui Thierry Neuvillel. Vaatame, kuidas homne päev läheb."

"Te teate, et ma pole nende fänn. Mina oleksin viimane inimene, kes tiimikorraldusi jagaks," kommenteeris Ogier, kas pühapäeval võib mõne meeskonna poolt näha ka kindlaid tiimikorraldusi.