DELFI RALLISTUUDIO | Kuidas jääda rahule Tänaku sõitudega Soomes? Mida tasub eestlasel jahtida hooaja viimastel rallidel?

 (24)

Järjekordses Delfi rallistuudios võetakse luubi alla Ott Tänaku ja konkurentide sõidud Soome rallil. Üle pika aja on stuudios kohapeal kogu "Mehed ei nuta" trio, kellele esitab suunavaid küsimusi saatejuht Ivar Jurtšenko.

Kuigi Tänak Soomes kõige kõrgemasse mängu ei sekkunud, lõppes nädalavahetus meie rallisõpradele positiivsel noodil, kui eestlane Power Stage'ilt maksimaalsed 5 punkti ära võttis. Lähikonkurentide eksimuste tõttu kerkis siiski esile ka "oleks-poleks" arutelu teemal, mis võinuks MM-ralli üldseis olla siis, kui Tänak nii Poolas kui Soomes oma täispotentsiaali välja sõitnud oleks.

Selle valguses üritati leida vastus ka küsimusele, mis võiks olla Tänaku peamine eesmärk hooaja lõpusirgel - kas ta suudab veel sekkuda MM-tiitli heitlusse või peaks meie mees keskenduma eelkõige üldarvestuse kolmanda koha säiltamisele? Samuti pakkusid kõneainet Soome rallimeeste võimsad esitused kodumaal - kas tegu oli ühekordse sähvatusega või hakkavadki meie põhjanaabrid nüüd üheskoos ralli teravaimat tippu valitsema? Vaata saadet ja saa teada!

Kuues käik (WRC)