DELFI MEHHIKOS | Tänak: eesmärk on eesolijad kinni püüda

 (1)
DELFI MEHHIKOS | Tänak: eesmärk on eesolijad kinni püüda
Ott TänakToyota Gazoo Racing

Ott Tänak oli pärast Mehhiko ralli esimese täispika päeva lõpetamist neljanda kohaga rahul, ent talle kui perfektsionistile omaselt, jättis ruumi ka rahuolematuseks.

„Üldiselt hea päev, tundsin end autos mugavalt. Kahju ainult, et Esapekka Lappit õigel ajal kätte ei saanud, siis olnuks laupäevane stardikoht veelgi parem, aga muidu oli kõik korras,” sõnas Tänak vihjates sellele, et stardijärjekord määratakse ära enne publikukatseid. Seega läheb ta laupäeval teele Lappi järel, sest sai soomlasest mööda alles publikukatsel.

Tänaku sõnul tegi ta esimese startija ja teepuhastajana, mida suutis: „Enamat polnud võimalik. Sõitsin piiri peal ja üle sellegi, aga õnneks midagi ei juhtunud. Tulemus, mis vastu vaatab, on reaalsus.”

Enne Tänakut stardivad laupäeval rajale kolm reedest katkestajat ja Thierry Neuville. „Minu stardikoht pole parim, kuid vähemalt olen nendega, kellega võitlust pean, võrdsemas seisus.”

Ja edasine eesmärk? „Eesolijad kinni saada,” kinnitas Tänak. „Sebastien Ogier on kiire ja juhib pikalt, aga teisi on võimalik püüda.”