Citroen pole Ogieri suhtes lootust kaotanud: läbirääkimised käivad

 (1)
Citroen pole Ogieri suhtes lootust kaotanud: läbirääkimised käivad
Sebastien OgierFoto: Mahmut Cinci / Red Bull Content Pool

Citroeni emafirma PSA Motorsport kinnitas, et peab Sebastien Ogieriga 2020. aasta autoralli MM-sarja hooaja osas endiselt läbirääkimisi.

Seda kinnitas ajakirjale Autosport firma pressiesindaja, kes aga ei soovinud kommenteerida Citroeni WRC sarjast lahkumise spekulatsioone.

Selle nädala algul hakkasid maailma autospordimeedias ringlema jutud, nagu oleks Citroeni osalemine järgmisel aastal WRC sarjas kahtluse all, sest PSA Motorsport on oma vahendid suunanud kestvusautode MM-sarja, andes seal üles oma sõsarbrändi Peugeot' tiimi.

"Mis WRC-d puudutab, siis käivad kahtlemata läbirääkimised Sebastien Ogieriga tema 2020. aasta hooajal osalemise teemadel. Erinevate hüpoteeside püstitamine praeguses faasis oleks puhas spekulatsioon. Võtame teiega peagi varsti jälle ühendust," ütles pressiesindaja.

Nii Ogieril kui ka Esapekka Lappil on Citroeniga 2020. aastaks kehtiv leping, kuid väidetavalt saab lähima nädala jooksul teatavaks hoopis Ogieri Toyotasse siirdumine.

Kuula ka "Kuuenda käigu" aastalõpusaadet, kus arutati muuseas põhjalikult selle üle, millised sõitjad millises meeskonnas järgmisel hooajal sõita võiksid!