Adamo vastuolulise Monte Carlo ralli järel: emotsioone on meeletult, püüdleme aga täiuslikkuse poole


Andrea Adamo ja Thierry Neuville.
Andrea Adamo ja Thierry Neuville.Foto: OLI SCARFF, AFP/Scanpix

Hyundai rallitiimi jaoks oli hooaja avaetapp Monte Carlos vastuoluline. Kui maailmameister Ott Tänak katkestas juba neljandal kiiruskatsel, siis Thierry Neuville triumfeeris pühapäeval ralli võitjana. Sebastien Loebil ei kulgenud asjad kõige paremini ning tulemuseks oli kuues koht.

„Mul on korraga väga palju emotsioone. Minu jaoks on Monte Carlo ralli väga suure tähendusega. San Remo ralli kõrval on see teiseks võistluseks, mis mind selle ala juurde meelitas. Seega on Thierry ja Nicolase (Neuville'i kaardilugeja Nicolas Gilsoul) võit minu jaoks väga eriline,“ sõnas Hyundai boss Andrea Adamo tiimi pressiteate vahendusel.

„Hyundai meeskond on viimase 12 kuu jooksul kõvasti arenenud. Mäletan, et eelmisel aastal oli tulemuseks teine koht. Seejärel panime kirja asjad, mida on vaja parandada. Minu inimesed on teinud palju tööd, et need puudused likvideerida,“ tõdes Adamo.

„Sebastieni tulemusele vajutas pitseri rehvivalik, mis ei olnud ideaalne. Peame püüdlema aga täiuslikkuse poole. Praegu aga tähistame,“ lisas Hyundai boss.