Poodiumikonkurentsi tõusnud Rainer Aus: on jälle, mille nimel sõita!


Poodiumikonkurentsi tõusnud Rainer Aus: on jälle, mille nimel sõita!
Foto: Karli Saul

Rally Estonia üheksas kiiruskatse muutis ülipõnevaks heitluse kolmandale kohale, sest Kajetan Kajetanowiczi (Ford Fiesta R5) ja Rainer Ausi (Mitsubishi Lancer Evo 9) vahe vähenes 6,3 sekundile.

Kajetanowiczi tabasid katse keskel probleemid roolivõimuga, mistõttu kaotas ta finišis parematele pea 30 sekundit. Kuna Egon Kaur katkestas mootoririkke tõttu üks katse varem, on Rainer Aus nüüd kiireima eestlasena neljandal kohal.

"Nii see ralli käib! Kahju tegelikult, et selline tehline äpardus Egoni maha võttis. Ta oli ju väga heale kohale sõitmas. Aga eks me peame Eesti au jälle üleval hoidma!" ütles Aus enne päeva viimast, Elva linnakatset.

"See, mis poolakaga juhtus, on juba hoopis teine teema," jätkas Aus põleval pilgul. "Oleme poodiumiheitluses tagasi. On jälle, mida püüda! Aga ta on meist terve päeva oluliselt kiirem olnud, midagi lihtsalt kindlasti ei juhtu, peame homme väga kõva tempot tegema. Loodetavasti on homme sama ilus ilm ning kõik sujub hommikust saadik hästi. Tahaks ikka Kajetanowicziga kolmanda koha peale sõita."

Kuues käik (WRC)