DELFI VIDEO: Karl Kruuda: kui aru sain, et kõik läbi on, poetasin pisara

 (5)

Rally Estonia 8. kiiruskatsel katkestanud Karl Kruuda tunnistas, et kui radiaator autol üle kuumenes, oli pettumus tohutu. Enne katkestamist hoidis Kruuda kolmandat kohta, liidrist Aleksei Lukjanukist maas vaid 5,5 sekundit.

"Kui aru sain, et tänaseks on läbi, siis ikka panin pisara. Kes see tahaks nii kõrgelt kohalt katkestada? Keegi ei taha! Martin (Kangur) oli kurb, kui ta välja pani, Sander (Pärn) oli kindlasti kurb, et kvalifikatsioonis katkestama pidi. Tegemist on tehikaspordiga. Me kõik oleme arvestanud sellega. Kahjuks tabas ebaõnn ka mind," rääkis Kruuda õhtul teenindusalasse tagasi jõudes.

"Täpselt ei ole kindel, mis juhtus. Ühel hetkel läks veetemperatuur põhja ja radiaator viskas vee välja. Enne kui oleks jõudnud autost välja hüpata, oli juba vesi klaasil. Arvatavasti olid metsa vahel rööpad ja stange tükk jäi radika ette kinni ja hakkas õhuvoolu blokeerima."

Kruuda ei ole veel kindel, kas ta homme superralli süsteemis jätkab. Põhiliseks otsustuskohaks on paari nädala pärast algav Soome ralli, mille eel ei tahaks autot veel rohkem lõhkuda.