DELFI RALLY ESTONIAL: Otseülekanded kolmel päeval, tulemused reaalajas, autode GPS-jälgimine, uudised, fotod ja videod


Rally Estonia 2015 pühapäev
Rally Estonia algab juba reede õhtulFoto: Karli Saul

Delfi TV teeb reedel algavalt Eesti spordiaasta ühelt suursündmuselt auto24 Rally Estonialt kolm päeva otseülekandeid, mida kommenteerib Kalev Kruus.

Reedel kell 18 oleme otse-eetris Tartust võistluste avamiselt ja samas sõidetavalt linnakatselt. Laupäeval oleme otsepildis pea kogu rallipäeva - kell 13:15 algab otseülekanne Alaküla kiiruskatselt, samal õhtul kell 19:45 Elva linnakatselt, kus krosskardi roolis lööb kaasa ka Eesti parim rallimees Ott Tänak. Pühapäeval jälgib Delfi TV otsepildis läbi päeva kiiruskatsete järgseid intervjuusid pilootidega ning kell 16:45 algavat autasustamistseremooniat.

Samuti vahendame kolmel päeval otsepilti Eesti ühe võistluse soosiku Rainer Ausi auto pardakaamerast.

Lisaks otseülekannetele leiab Rally Estonia Delfi erikeskkonnas rally.delfi.ee nii veebis kui ka mobiilis kiiruskatsete tulemused reaalajas. Samas on võimalik jälgida ka võistlusautode liikumist GPSi abil kaardirakenduses. Delfi reporterid ja fotograafid vahendavad kolmel päeval kohapealseid sündmusi otseblogis, uudistes, fotos ja videos.

auto24 Rally Estonia sõidetakse 15.-17. juulil Tartus, Elvas ja Lõuna-Eesti teedel ning see on FIA ERC Euroopa autoralli ja FIA European Historic Sporting Rally meistrivõistluste etapp.