Ralf Aron: kiire mees mitmes tiimis
Eesti vormelisõitjatest teeb vormelimaalilmas praegu suuri tegusid just Ralf Aron. Esimese suurema läbimurde tegi Aron 2014. aastal Formula Renault 1.6 sarjas, kus suutis võita kaks võistlussõitu ja lõpetada hooaja kokkuvõttes teisel kohal. Sama aasta novembris võitis Aron Itaalia F4 Winter Trophy meistritiitli. Järgmisel aastal krooniti noor eestlane juba Itaalia F4 klassi meistriks. 21 võistlusstardist lõpetas Aron üheksal korral pjedestaali kõrgemail astmel ja katkestas vaid korra.

Mullu osales andekas vormelisõitja Hitech GP meeskonna värvides FIA Formula 3 Euroopa meistrivõistlustel ja lõpetas hooaja üheksandana. Tänavuseks hooajaks kolis Aron tagasi Prema Theodore Racingu meeskonna alla, keda esindades ta 2015. aastal Itaalia F4 klassi meistriks tuli.

Aastat alustas 20aastane Aron väga edukalt, võites Pau tänavarajal peetud kolmest sõidust ühe ja jõudes ühes sõidus poodiumi teisele astmele. Kolmest sõidust kahes näitas kiire eestlane võistluse parimat ringiaega.

Kevin Korjus: mitme sarja ja etapi noorim võitja
Kevin Korjus tõestas oma kiirust juba kardiga sõites ning nii on tal ette näidata mitu Eesti meistritiitlit ja maineka välisvõistluse poodiumikohta. 2010. aastal võitis Korjus aegade noorima piloodina Formula Renault 2.0 sarja tiitli, millega tagas 2011. aastaks Formula Renault 3.5 sarjas osalemise. Meistritiitli toonud hooaja 16 võistlussõidust võitis eestlane koguni üheksa. Formula Renault 3.5 sarjas jätkas Korjus võidukalt ja tõusis kohe hooaja avaetapil Hispaanias poodiumi kõrgeimale astmele.

Kui aasta varem oli ta enda nimele saanud noorima Formula Renault 2.0 sarja tiitlivõitja aunimetuse, siis 18 aasta, 3 kuu ja 8 päeva vanuselt kirjutas andekas eestlane enda nimele ka Formula Renault 3.5 sarja noorima etapivõitja tiitli. 2011. aastal osales Korjus Abu Dhabis Yas Marina ringrajal toimunud noorte sõitjate testidel, kus sai sõita Renault R31 F1 autoga.

Järgmise aasta Imola GP-l oli noor eestlane üles antud Renault F1 meeskonna varusõitjana. Viimased hooajad on 25aastane Korjus võistelnud ringraja kestvussõidu sarjades European Le Mans Series (GTC), Blancpain Endurance Series (Pro Cup) jt.

Delfi rallipäeva Ott Tänakuga korraldab Ekspress Meedia.