Tõsi või pelgalt kuulujutud? Schumacheri tervislik seisund on märkimisväärselt paranenud

 (20)
Corinna ja Michael Schumacher 2010. aastal
Corinna ja Michael Schumacher 2010. aastalAFP

Saksamaa kollaka varjundiga ajakiri Bunte avaldas loo, kus väidetakse otsesõnu, et kaks aastat tagasi suusaõnnetusse sattunud seitsmekordne F1 maailmameister Michael Schumacher on teinud imelise paranemise. Ta suutvat mõne sammu haaval kõndida ning käsi liigutada.

Ajakiri tugineb ütlustes perele lähedal seisvale isikule. "Michael on väga kõhna. Aga ta suudab taastusravi arstide toel mõne sammu kaupa liikuda. Ja ta suudab ka käsi tõsta," on allikas öelnud.

Küll räägib hoopis vastupidist juttu Schumacheri kauaaegne mänedžer Sabine Kehm. Ta lükkab ümber kõik ajakirjas toodud väited imelise paranemise kohta. "Kahjuks peame meedias avaldatud väidete valguses selgitama, et need ei vasta tõele. Selline käitumine on vastutustundetu," pahandas Kehm.

Õnnetu kukkumine peaga vastu kivi juhtus Vormel-1 legendiga 29. detsembril 2013. aastal Prantsusmaal Mirabeli suusakeskuses. Sellest ajast saadik on Saksamaa meedia spekulatsioonidest tulvil ning võib kindel olla, et saaga jätkub tulevikus sama kärarikkalt.