Walkinshaw ostis Prosti meeskonna?

 (9)
Tom Walkinshaw

Arrowsi meeskonna omanik Tom Walkinshaw on seotud Prosti meeskonna ostmisega, kuigi ta ise väidab, et TWR hakkab tiimile vaid tehnilist tuge pakkuma. Paul Stoddart on aga teist meelt.

Walkinshaw sõnul ostis Prosti meeskonna varad ära grupp inimesi, kelle nimesid ta ei tahaks mainida, enne kui need ei ole ise valmis ennast avalikustama.

Walkinshaw´le kuuluv TWR peaks AP04 ja AP05 autod kokku panema, ilmselt TWR-i 1999 aasta mootoritega ning masinad peaksid Gaston Mazzacane ja Tomas Engega rajale jõudma vähemalt Brasiilia etapiks, kui mitte juba Malaisiasse.

Minardi boss paul Stoddart tunnistas, et tegi ka omapoolse pakkumise tiimi varade ostmiseks, kuid seda vaid selleks, et mitte lasta Walkinshawl oksjonil võita. Tema sõnul on tiimi väärtus nüüd null, kuna meeskonna autod ei jõudnud esimesesse tehnilisse kontrolli Austraalia GP-le. Prosti masinate jõudmine hilisematele etappidele on tema sõnul vastuolus Concorde lepinguga.

Stoddarti ja Walkinshaw vahel puhkes sõnasõda, kus üks süüdistas teist reeglitevastases mängus ja teine tembeldas esimest lihtsalt kehvaks kaotajaks.