Vormelimaailm soovib Michael Schumacherile kiiret paranemist

 (5)
Vormelimaailm soovib Michael Schumacherile kiiret paranemist
Michael Schumacher suusatamas aastal 2004.Reuters/Scanpix

Seitsmekordne F1 maailmameister Michael Schumacher viibib Grenoble'i haiglas koomas, millesse ta langes pärast alpides juhtunud suusaõnnetust. 44-aastasele sakslasele on toetust avaldanud mitmed vormelistaarid ja muud spordikuulsused üle maailma.

"Minu mõtted on sel raskel ajal Michael Schumacheri juures... Michaelil, rohkem kui kellelgi teisel, on jõudu sellest välja tulla," kirjutas Twitteris 2009. aasta maailmameister Jenson Button.

Schumacheri endine tiimikaaslane Benettoni aegadest Martin Brundle kirjutas Twitteris: "Come on Michael, näita meile nüüd meile seda sitkust, mida sa kvalifikatsioonides näitasid. Sa suudad seda."

Endine tiimikaaslane Ferrarist, Felipe Massa kirjutas: "Palun jumalat, et ta mu venda kaitseks! Soovin sulle kiiret paranemist, Michael!"

Sauberi piloot Adrian Sutil: "Loodan, et Michael Schumacher saab ruttu terveks! Kõike paremat talle ja ta perele."

Lotuse tiimi sõitja Romain Grosjean: "Kõik mõtted on Schumi ja tema pere juures! Loodan, et paraned ruttu #legend #Schumi"

Toetust avaldasid ka teised Saksa spordikuulsused NBA-st ja jalgpallimaailmast. Dallas Mavericksi staar Dirk Nowitzki ütles, et on mõtetes Schumacheriga, Londoni Arsenali mängija Lukas Podolski kirjutas: "Halvad uudised Šveitsist: palun saa ruttu terveks, Michael Schumacher. Kõike paremat, mu sõber! #getwellsoon #MichaelSchumacher."

Seotud lood: